pl en

Cięcie
Cięcie automatyczne polega na precyzyjnym rozkroju szkła przez nowoczesne numerycznie sterowane urządzenie , które umożliwia zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Dzięki cyfrowej obróbce uzyskamy najwyższą jakość w parze z szybkim terminem realizacji z dokładnością do 0,1mm. Twoje zlecenie traktujemy indywidualnie lecz w przeciwieństwie do cięcia ręcznego stół automatyczny wykona pracę precyzyjniej w jakości cyfrowej. Pozwala na cięcie szkła o grubości 2 - 19mm również szkła laminowanego Zastosowanie: - zazwyczaj na każdym etapie produkcji jako przygotowanie do dalszej obróbki.


Fazowanie
Jest to proces polegający na szlifowaniu i polerowaniu szkła pod kontem powierzchni szkła bądź lustra. Proces ten wykonujemy za pomocą profesjonalnych maszyn renomowanej firmy Bavelloni co przekłada się na bardzo wysoką jakość wyrobów. Szerokość fazy wykonujemy zgodnie z życzeniem klienta.

Szlifowanie
Wykonujemy profesjonalny szlif szkła płaskiego i luster za pomocą maszyn Bavelloni. Szlif taki może być matowy lub polerowany

Piaskowanie
Piaskowanie polega na napylaniu na szkło lub lustro warstwy pyłu piaskowego, który powoduje powstawanie określonych wizerunków. Dzięki zastosowaniu specjalnych komputerowo wyciętych szablonów piaskowane wzory są bardzo dobrej jakości. Istnieje możliwość indywidualnego opracowania wzorów na życzenie klienta


Laminiowanie
Laminowanie to proces polegający na sklejeniu dwóch lub więcej szyb folią EVA. Technika ta pozwala umieścić dowolny materiał pomiędzy szybami. Najczęściej jest to motyw wydrukowany na ozdobnej folii wybrany przez klienta na http://pl.fotolia.com/ lub na http://www.shutterstock.com/ ale można umieścić również dowolną tkaninę, tapetę, fragmenty czasopisma czy suszone liście. Szkło dekoracyjne laminowane można wykorzystać na wiele sposobów praktycznie w każdym pomieszczeniu. Jest bezpieczne i wytrzymałe. Szkło laminowane najczęściej wykorzystywane jest: - blaty i fronty meblowe - wypełnienie szaf wnękowych przesuwnych i garderobach - ścianki działowe - elementy dekoracyjne - kabiny prysznicowe - drzwi szklane - schody szklane - elementy podłogi Krótki czas realizacji i atrakcyjne ceny!


Druk UV bezpośrednio na szkle
To druk tuszami utwardzanymi promieniami UV. Cechuje go wysoka trwałość koloru. Druk jest nanoszony be4zpośrednio na powierzchnię szkła.

O FIRMIE
PRODUKTY
USŁUGI
KONTAKT

cięcie
fazowanie
szlifowanie
wiercenie otworów
piaskowanie
laminowanie
druk uv
nakładanie żywicy
produkcja witraży
zespalanie szyb
hartowanie-zlecamy
SALON FIRMOWY

ul. Janasa 13
26-300 Opoczno
tel. 44 754 45 38

CERMAT

ul.Noskowskiego 1
99-300 Kutno
tel. 24 721 14 70


Copyright 2015 by Galakor | Nota prawna